Sub rosa-Eszter egyik karácsonyi mintájából (Merry Christmas) kihímeztem a fehér pávát. Egy kis szánkót még tavaly vettem a Kreatív Hobby-ban. Erre applikáltam fel a hímzést egy kis vatelinos alábéleléssel.
Egy kis fenyőág, egy pár téli bakancs (kis csengőkkel) és már el is készült a téli ajtódíszünk.
A raffaello csak a fotózásig került fel rá :).
Ezt a kis tortatálas mintát az FB-n láttam meg ITT valamikor még szeptemberben. A hímzéssel gyorsan elkészültem, de a befejezésre csak nemrég került sor. Kis párnának varrtam meg. A töltelékébe került egy kis mézeskalács fűszerkeverék is.
Ha már süteményt hímeztem, akkor mutatom ezt a narancsos-pudingos kakaós pitét is. (Eredetileg csak sima pite tészta volt, de nekem valahogy kakaósan jobban tetszett ).

















